Totální plavání

Naučíme Vás plavání milovat. Totálně.

Totalní plavání na Facebooku

Plavani, totalni plavani, plávanie, kraul, sport, kurzy plavání. Naucime vas plavani milovat - vybornym plavecky stylem. Kurzy plavání pro dospělé. Kurz plavání pro neplavce.

Trénujte své tempo s Tempo Trainerem Pro

Tempo Trainer Pro je malý elektronický metronom, který vysílá akustická pípnutí. Frekvenci pípání je možné měnit po setinách sekundy. Tempo Trainer Pro umožňuje výměnu baterie a pluje na hladině (tedy nepotopí se ke dnu).

Tempo Traniner

Tempo Trainer zkvalitňuje trénink a maximalizuje výkon. Stává se rychle standardní tréninkovou pomůckou, kterou používají elitní trenéři ke zlepšení plaveckých schopností svých plavců. Tempo trainer je malé elektronické zařízení, které přenáší zvukové znamení, a tím pomáhá vytvořit pravidelný záběrový rytmus. Pomůže vám určit optimální tréninkové a závodní tempo. Pokud chcete trénovat pro dosažení vyššího výkonu, je třeba trénovat v optimálním a konstantním plaveckém tempu.

Pravidelné pípání Tempo Traineru udržuje vaši pozornost při každém záběru a tím vám pomáhá lépe se soustředit. Také zdůrazňuje výhody tréninku nervového systému. Naučíte se, jak rychle se váš nervový systém může adaptovat na tréninkové podněty.

Jak to vypadá v praxi:

Cena: $44.9 (pokud do Discount Code zadáte: coachtomasv).

Chci si Tempo Trainer objednat (ze stránek Total Immersion).

Kraul Snadno ebook

Plavání, které si zamilujete

Objednejte si zdarma emailový minikurz Plaveme jako ryba a objevte v sobě plavce, jakým jste vždycky chtěli být.

  Spam neděláme. Váš email je v bezpečí.

Autor: Tomáš Vojtěchovský | Ochrana údajů